Tihe sügiskalender

Sügis on teadupärast turismis väga tihe turundustöötegemise aeg, nii olemegi teinud plaane ja hakanud neid juba otsast ellu viima.

10. oktoobril toimus Narva Astri keskuses turismialane minimess, kus ka Ida-Viru Mõisate esindus kenasti väljas oli.

Selleks puhuks värskendasime oma venekeelsete materjalide tagavara ja minek sai toimuda. Kaasa lõid seekord Saka ja Kukruse mõisa tüdrukud, kummadki panid õnneloosi kinkekaardi, inimesed täitsid õnneloosi kuponge usinasti.

15. oktoobril kohtub Ida- Viru turismiklastri koordinaator Peterburi konsuliga, ka tema jaoks on komplekteeritud meie ühistrükis ja nüüd oli nii hea kõikide mõisate venekeelseid materjale sinna vahele panna.

20.oktoobril on klaster esiandatud Peterburis toimuval workshopil. Mõisate kohta on saadetud PowerPoint esitlus ja samuti materjale.

29. oktoobriks planeerime Purtse Kindluses Põhja- Eesti mõisate ümarlauda. Teemaks on koostöö ning kuidas brändi “Eesti Mõisad” eksportida.

21- 22. novembril toimub Helsingis traditsiooniline Mardilaat, mida korraldab kohalik Tuglase Selts. Turismiklastri kaudu oleme sinna koostamas soomekeelseid ühismaterjale ja saadame ka eraldi mõisate flaiereid.

Sealt edasi hakkavad aga päkapikud piiluma :)

Postituste arhiiv