Mõisate esindus Peretburis IDA/VIRU päevadel

23.- 24. märstil toimusid juba teised Ida-Viru päevad Peterburis. Ida-Viru kuuest mõisast olid väljas Purtse, Saka ja Mäetaguse.

Hotelli Ambassador olid kokku tulnud Peterburi ja Leningradi oblasti parimad ja toimekamad resikorraldajad, kes kõik soovisid uudiseid meie uutest teenustest ja objektidest.

50/50 oli vanu kliente ja täiesti uusi huvilisi. Seega, uued said kogupaki infot ning olemasolevate lepinguliste partneritega sai suhteid soojendada ja uusi teenuseid tutvustada.

Purtsel oli hea tuua esile oma käsitööõlled, Sakal uuenenud spaa- ja saunaosa ning Mäetagusel käsitöömaja uudised. See on tõsi, et klient soovib lisaväärtust ning on valmis koha peal rohkem aega veetma. Küsiti matkaradu, virgestusalasid, kõnnikeppe kuni 30-le. Eraldi teenuseid nii meeste kui ka naiste gruppidele. Igal juhul, meil olid kõikidele küsimustele vastused olemas.

Nagu kõikidel eelmistelgi kordadel, läks väga hästi kaubaks meie mõisatevoldik. Üllitasime selle väljasõidu tarvis 100 eksemplari vene keelset kolme mõisa voldiku, pea kõik võeti ära ja ülejäänu saatsime Eesti saatkonda.

Tagasitulles oli saagiks pihutäis visiitkaarte, mis kõik vajasid vastamist.

Meie seisukoht järgmiseks aastaks on see, et järgmisel aastal kindlasti osaleda. Uute kontaktide võitmine on vanade suhete hoidmisega sama tähtis.

 

 

Postituste arhiiv